čtvrtek 28. dubna 2016

Jaro / spring

U nás začalo samozřejmě už před nějakou dobou, tak jako všude. Jen se stažením fotek jsem pořád tak nějak pozadu. Takže až teď...
Pořád jsem si říkala, že bych chtěla nějak odlehčit a vyměnit plakát, který je jako jediný na stěně u televize. A protože jsem žádný, co by se mi opravdu líbil, nenašla a popravdě řečeno, ani se mi nechtělo utrácet, pustila jsem se tentokrát do "větší akce" a rozhodla se ho vyrobit sama.
Nejtěžší na celém procesu bylo najít u nás doma štětec. Vodovky to jo, to se ještě dalo, ale štětec a klučičí pokojíček... no dovedete si to představit. Nicméně na to, jak jsem se toho bála, to dopadlo celkem obstojně. Sice až na druhý pokus (ten první se jaksi nevlezl na papír), ale na to už se historie ptát nebude.


Z blízka vám ho ale raději ukazovat nebudu. Přeci jen vodovky a třepající se ruka, to nejde moc dohromady.

Bílý šeřík jsem viděla před nějakou dobou u Radanky a naprosto jsem se do něj zamilovala. Nejprve jsem měla trochu problém ho u nás sehnat (jako bohužel spoustu věcí), ale nakonec se podařilo. A vyplatilo se, byl naprosto nádherný. Na vajíčka v misce už moc nekoukejte, před měsícem to bylo fajn, ale teď... no budu muset s tou rychlostí stahování fotek asi přece jen něco udělat.
Přeju krásné dny
Vendula

Žádné komentáře:

Okomentovat